Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

V ČOM VÁM VÝBER KVALITNEJ REALITNEJ KANCELÁRIE UĽAHČÍ PREDAJ?

Pridané: 12.11.2020

Predávate nehnuteľnosť a rozmýšľate nad tým, že sa v tomto prípade spoľahnete na svoju intuíciu? Toto riešenie nikdy nie je šťastným nápadom. Ak sa pravidelne nepohybujete na trhu s realitami,...

Predávate nehnuteľnosť a rozmýšľate nad tým, že sa v tomto prípade spoľahnete na svoju intuíciu? Toto riešenie nikdy nie je šťastným nápadom. Ak sa pravidelne nepohybujete na trhu s realitami, môže tu na vás čakať množstvo nástrah. Profesionálna realitná kancelária vám dokáže pomôcť nielen s orientáciou na realitnom trhu. Zariadi tiež všetky potrebné právne náležitosti a prevedie vás predajom alebo kúpou bez nástrah. V prípade práce na vlastnú päsť sa často musíte obávať problémov v podobe straty financií alebo podvodu. Z akého dôvodu je výber profesionálnej realitnej kancelárie dôležitý a ako vám dokáže uľahčiť predaj? Všetko vám prezradíme v našom dnešnom článku. 

 

Správne nastavená cena 

Stretli ste sa už niekedy na stránkach, ktoré sa zaoberajú predajom nehnuteľností, s nesmrteľnými ponukami? Reč je o nehnuteľnostiach, ktoré sú na stránkach dlhý čas, ich cena postupne klesá a napriek tomu sa nenájde vhodný kupca. Aký pocit ste z nich mali? Hlavným problémom je často premrštená suma, ktorá si nenájde v danej lokalite svoju klientelu. Napriek klesajúcej cene o nehnuteľnosť už nik z pôvodných klientov záujem nemá a noví klienti zas získavajú pocit, že s nehnuteľnosťou nie je niečo v poriadku. 

 

Správna realitná kancelária vám pomôže určiť adekvátnu cenu nehnuteľnosti. Možno sa líši od vašich očakávaní, ale treba mať na pamäti, že realitná kancelária sa na trhu pohybuje dlhý čas a v tomto smere má bohaté skúsenosti. 

 

Právne náležitosti 

Rezervačná zmluva, kúpna zmluva, správne vyplatenie i zápis do katastra. O to všetko sa odborníci z realitnej kancelárie dokážu postarať. I z toho dôvodu je menšia pravdepodobnosť, že sadnete na lep podvodníkovi a stratíte svoje financie. 

 

Lákavý inzerát

Nehnuteľnosť predávajú fotky a pútavý inzerát. Ak nemáte v tomto odvetví skúsenosti, je správny čas zveriť sa do rúk niekomu, kto nimi oplýva. Profesionálne vytvorený inzerát s krásnymi fotkami dokáže prilákať množstvo záujemcov a pomôcť vám s predajom vašej nehnuteľnosti oveľa rýchlejšie a za lepšiu cenu.

 

Autor: Popradská Realitná Spoločnosť s.r.o.®