Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Dôveryhodnosť, profesionalita, priateľskosť.

Sme realitná spoločnosť, ktorá v zložitom a neustále meniacom sa svete realít hľadá optimálne riešenie pre každého svojho klienta. Ľudský prístup a Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste. V obchode a finančnom biznise pracujeme viac ako 15 rokov a neustále pracujeme na tom, aby sme sa zdokonaľovali a poskytovali profesionálne služby svojim klientom.

Naša spoločnosť spĺňa všetky prísne zákonné legislatívne požiadavky potrebné pre legálne a zodpovedné riadenie a vedenie realitnej kancelárie. Ako certifikovaní realitní poradcovia sme pristúpili k ETICKÉMU KÓDEXU REALITNÉHO PORADCU. Pravidelne sa zúčastňujeme školiacich programov v rámci legislatívnych zmien v právnych a daňových predpisoch, ktoré sú úzko spojené s realitnou činnosťou.

Svojich klientov zastupujeme a profesionálne sprevádzame celým obchodom a poskytujeme im maximálnu súčinnosť od začiatku do konca realizovaného obchodu.

Naša spoločnosť pôsobí v Poprade a celom Podtatranskom regióne ako aj Spiši, ale za obchodom nemáme problém vycestovať a radi spoznáme aj Vaše mesto. 

Vízia

Stať sa dlhodobo silnou a stabilnou spoločnosťou v realitnom a finančnom svete, ktorej prioritou je spokojnosť a dôvera klientov na prvom mieste! 

Našou odmenou je spokojný klient.

Vďaka spokojnosti našich klientov sme získali hodnotenie ZLATÁ FIRMA 2022, ktoré získajú len firmy s kvalitnými recenziami od svojich klientov a firmy, ktoré poskytujú služby na najvyššej úrovni. Ako jedna z mála realitných kancelárii sme získali najvyššie hodnotenie, aké je možné dosiahnuť a to ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ !!

Toto ocenenie je pre nás veľký záväzok, a budeme sa veľmi snažiť, aby sme ho obhájili aj v budúcnosti, ale hlavne aby ste boli s našimi službami naďalej takto spokojní ako doposiaľ !

                                                                   

 


Buď Popradská Realitná Spoločnosť ! 

CHCEME ŤA DO NÁŠHO TÍMU! POŠLI NÁM VYPLNENÝ ŽIVOTOPIS, MOTIVAČNÝ LIST A FOTOGRAFIU NA INFO@POPRADSKAREALITNA.SK A STAŇ SA NAŠIM KOLEGOM!

Čo ponúkame ? 

  • stabilnú a nezávislú spoločnosť s ľudským prístupom
  • overený realitný systém
  • nadštandardné odmeňovacie ohodnotenie
  • certifikovaný školiaci program
  • zaujimavý kariérny rast
  • benefity

Čo požadujeme ?

  • komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, práca s internetom a PC
  • pozitívny prístup, chuť napredovať v pracovnom ako aj osobnom živote

Náš Tím