Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

PRÁVNY SERVIS

Naša spoločnosť ponúka právny servis, ktorý zabezpečuje naša zmluvná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnostiam, vďaka čomu Vám vieme zabezpečiť 100%-ný bezproblémový proces celého obchodu.

Zabezpečujeme:

  • kúpne zmluvy s autorizáciou advokáta
  • nájomné zmluvy
  • dohody o úschove časti kúpnej ceny
  • zmluvy o budúcej zmluve
  • zriaďovanie vecného bremena
  • notárska úschova finančných prostriedkov
  • právna asistencia a poradenstvo

HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO

Sme hypotekárny špecialisti a ochotne Vám pomôžeme pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Sme nezávislými odborníkmi, preto od nás dostanete vypracovanú ponuku všetkých bánk a spolu s Vami vyberieme to najvýhodnejšie riešenie pre Vás.

Urobiť si ponuky samostatne vo všetkých bankách by Vás stálo veľa voľného času, naši špecialisti sa však k takýmto informáciám dostanú priamo zo svojho počítača a ušetria Váš drahocenný čas.

KEĎ NIE TERAZ, TAK KEDY? 

Využite situáciu na trhu a boj bánk o klienta. Vy si vyberiete nové bývanie a my Vám vybavíme ten najlepší úver.

Pošlite nám mail na info@popradskarealitna.sk a my Vás budeme kontaktovať.


SŤAHOVANIE

Bez starosti je život krajší a preto sa radi postaráme o bezpečný prevoz Vášho nábytku a ostatného majetku priamo do Vašej novej domácnosti. Zabezpečíme likvidáciu starého a nepotrebného nábytku, aby sme Vás zbavili starostí.


UPRATOVACIE SLUŽBY

Točí sa Vám z neporiadku hlava? Pri predstave niekoľkých hodín tvrdej práce je Vám do plaču? Poznáme to všetci veľmi dobre a preto Vám ponúkame aj tieto služby.

Náš partner Vám zabezpečí šikovný personál, ktorý Vám diskrétne a s prehľadom uprace byt či rodinný domček, nech je Váš dôvod akýkoľvek ( predaj či kúpa novej nehnuteľnosti, kolaudácia nového príbytku a pod.)

Spokojnosť je zaručená!