Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rekreačná chata na predaj v krásnom prostredí obce Hnilčík

Mestská časť: Ráztoky
Obec: Hnilčík
Okres: Spišská Nová Ves
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
Iné:
119 400 €

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka na predaj malebnú chatku v čarokrásnom prostredí obce Hnilčík známej baníckou históriou blízko Národného parku Slovenský raj.


*DISPOZÍCIA: nehnuteľnosť má zastavanú plochu 62 m2 a dispozične pozostáva chatka zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, kuchynkou, otvorenej obývačky s krbom, z ktorej sa dostaneme na poschodie, kde sa nachádzajú 3x obytné izby.

*VYBAVENIE: chatka je murovaná s elektrickým vykurovaním a krbom v obývačke, napojená na obecný vodovod.

*LOKALITA: Obec leží v severnej časti Volovských vrchov, neďaleko mesta Spišská Nová Ves, v tesnom susedstve Národného parku Slovenský raj. Hnilčík má ráz horskej obce s reťazovou zástavbou. Územie je súčasťou rekreačného územného celku Slovenský raj s väzbami na Spišský kultúrno-historický celok. Z pamiatok sa v obci zachovalo niekoľko sedliackych domov a dreveníc z konca 19.a začiatku 20. storočia, ďalej rímskokatolícky kostol Svätého kríža a evanjelický kostol z roku 1789. V blízkosti chaty sa nachádza lyžiarske a rekreačno-športové stredisko Mraznica aj s detským vlekom (len cca 200 m od chaty), v tesnom susedstve Národného parku Slovenský raj a je v prevádzke už 10 rokov. Je situované uprostred lesov a ponúka možnosť venovať sa športovým a kultúrnym aktivitám po celý rok, preto že región Spiša je klenotom Slovenska v oblasti prírodných, kultúrnych a historických krás.  Zhruba pred rokom bola majiteľmi neďalekého penziónu Banská klopačka vybudovaná Ferrata v lokalite Kamenná osada nad Hnilčíkom. Je to príjemný nenáročný výlet pre rodinky s deťmi, a pre menej zdatných, začínajúcich „ferratistov“...

*CENA: 119.400,- €  /bližšie informácie na tel.č:.0915 900 150 / 0917 895 461/


Energetický certifikát nie je k dispozícii

Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o.®

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
199 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Zastavaná plocha:
62 m2
Stav:
pôvodný stav
Počet izieb:
4
Celková plocha:
62 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Jaroslav Chalák, RSc.

Jaroslav Chalák, RSc.

Výkonný riaditeľ / Poistný a Úverový Špecialista / Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • rusr
  • lrm
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti