Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kancelárske priestory v centre mesta Poprad v blízkosti OC Forum !!

Ulica: -
Obec: Poprad
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
7 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť - váš miestny špecialista! vám ponúka na prenájom priestory v centre mesta Poprad v blízkosti obchodného centra Forum.

PRIESTORY: Výmera od 18 m2 do 187 m2. K dispozícii sú dve kancelárie po 36m2, ktoré sú dispozične pridelené priečkou s prechodom a jedna kancelária o veľkosti 16m2. Kancelárie sa nachádzajú na 4 poschodí budovy v najfrekventovanejšej časti centra mesta Poprade.

Obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí multifunkčnej budovy je o výmere 187m2, ktorý je vhodný na všestranné využitie a možnosť vlastnej realizácie, nakoľko sa priestor nachádza po čiastočnej rekonštrukcii.

ZARIADENIE: Kancelárie na poschodí majú k dispozícii sociálne zariadenia, ktoré sú rozdelené na pánske/dámske. Všetky priestory majú podružné meranie elektriny. V priestoroch je centrálne vykurovanie kotolnou v blízkosti objektu. Vstup do priestorov je možný 24 hodín denne a 7 dní v týždni.
V cene služieb je aj upratovanie spoločných priestorov, odvoz odpadu. Možnosť pripojenia internetu od vami vybranej spoločnosti.
Priestory sú vhodné na kancelárske účely ako aj na zriadenie iných prevádzok.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vypracovaný.

Cena: 7€/m2/mes. Veľmi výhodná cena vzhľadom na centrum mesta Poprad.

Pre Viac informácii nás neváhajte kontaktovať!!


Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárii, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o. ®

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
18 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Maklér

Jaroslav Chalák, RSc.

Jaroslav Chalák, RSc.

Výkonný riaditeľ / Poistný a Úverový Špecialista / Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • rusr
  • lrm
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti