Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Skladovacie / výrobné priestory na prenájom v areáli Poprad- Východ !!

Ulica: Priemyselný Areál Východ
Obec: Poprad
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
Iné:
8 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť - Váš miestny špecialista! vám ponúka exkluzívne na prenájom budovu vhodnú na skladovacie prípadne výrobné priestory v priemyselnom areáli mesta Poprad časť Východ.


*BUDOVA: so zastavanou plochou 262 m2 na 1313 m2 pozemku pozostáva z prízemného podlažia, ktoré je rozčlenené na adminstratívnu časť pozostávajúcu z dvoch kancelárií a sociálneho zariadenia, a skladovú časť pozostávajúcu z dvoch veľkých miestností. Každá miestnosť disponuje samostatným vstupom a veľkou garážovou bránou. Budova má novú elektroinštaláciu, vodu, plyn, samostatné plynové kúrenie a zabezpečovací systém.

*ZARIADENIE: samostatné merače vody, plynu a elektriny. Vykurovanie plynovým kotlom, zabezpečovacie zariadnie, 2x vstupná brána 3x3m. Možnosť pripojenia internetu od Vami vybranej spoločnosti.

Rozmery miestností sú uvedené v priloženej fotodokumentácii.  

Vyhradené parkovanie pred budovou na veľkom priestranstve, kde je možnosť parkovania viacerých vozidiel príp. aj kamiónov /za príplatok/. 
Objekt je sčasti oplotený a prístupný 24 hodín 7 dní v týždni.

Priestory sú vhodné na rôzne využitie: skladovacie účely, výrobná činnosť, prípadny sklad pre eshopový obchod, výroba a čokoľvek iné.

*LOKALITA: Budova sa nachádza v priemyselnom areáli Poprad - Východ. Možnosť vjazdu aj väčších vozidiel.

Voľné od 1.9.2022

*Cena: hala -> 8,-€/m2/mesačne bez DPH + energie

spevnené plochy -> 1,-€/m2/mesačne  - pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0915 900 150 / 0917 895 461

Energetický certifikát k budove nebol vypracovaný.


Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o.®

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
262 m2
Energetický certifikát:
nie
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Pozrieť na mape

Maklér

Jaroslav Chalák, RSc.

Jaroslav Chalák, RSc.

Výkonný riaditeľ / Poistný a Úverový Špecialista / Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • rusr
  • lrm
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti