spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

EXKLUZÍVNE nové chatky na predaj v blízkosti vodnej nádrže Čierny Váh

Obec: Kráľova Lehota
Okres: Liptovský Mikuláš
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
49 999 €

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka exkluzívne na predaj štyri novostavby drevených chatiek v čarokrásnom prostredí Liptova v tesnej blízkosti rieky Čierny Váh.


*DISPOZÍCIA: všetky nehnuteľnosti majú zastavanú plochu 68 m2 a dispozične pozostáva každá chatka zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, obývačky s krbom, ktorá je spojená s kuchyňou a 2x obytné izby.

Rozlohy miestností:
- vstupná chodba 5,2m2
- obývačka s kuchyňou 28,5m2
- kúpeľňa s WC 4m2
- 2xobytná izba po 9m2

Chatky sú postavené z dreva, steny a stropy sú zateplené nobasilom o hrúbke 15 cm, plechová strecha imitácia škridle, murovaný komín, plastové okná, spoločný septik 10 m3, prípojky na elektriku a vodu zo spoločnej studne.

Spolu s chatkou sa kupuje podiel na spoločnom pozemku o veľkosti 2 272 m2, na ktorom je postavený altánok a iné kolektívne vyžitie.

Nehnuteľnosti je možné zakúpiť už v rozostavanom stave a dokončiť si ju podľa vlastných predstáv, prípadne dokončenú do štádia holodomu.

*LOKALITA: Svarín je miestna časť obce Kráľova Lehota v okrese Liptovský Mikuláš. Leží v údolí Čierneho Váhu, v ústí Čiernovážskej doliny do Liptovskej kotliny, na sútoku Čierneho Váhu so Svarínkou, v nadmorskej výške 695 m n. m., 5 km VJV od Kráľovej Lehoty. Z juhu obklopujú osadu Nízke Tatry, zo severu Kozie chrbty.
- Svarín vznikol ako lesnícka osada, údolím Čierneho Váhu viedla Považská lesná železnica, ktorá mala v osade zastávku. Stojí tu ranč v ktorom má svoje sídlo Misijné centrum Kráľova Lehota pod vedením Mládeže pre Krista a niekoľko podnikových i súkromných chát.
- Z osady vedie žltoznačkovaný turistický chodník na juh cez Svarínsku dolinu na Veľký bok (1 727,1 m n. m.) a ďalej na Zadnú hoľu (1 619,4 m n. m.) v hlavnom nízkotatranskom hrebeni.

*CENA: 49 999 € - stav holodomu

              54 999 € - stav vrátane podláh, interiérových dverí a kúpeľní


Energetický certifikát nie je k dispozícii

Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o.®

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
68 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
Voda:
studňa
Krb:
áno
Kanalizácia:
septik
Plyn:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Jaroslav Chalák, RSc.

Jaroslav Chalák, RSc.

Riaditeľ / Poistný a Úverový Špecialista / Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • rusr
  • lrm
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti